خانه / خبر / گوینده زن تلویزیون لیبی کلت کشید!! + عکس

گوینده زن تلویزیون لیبی کلت کشید!! + عکس

در حالى که انقلابيون ليبى ۹۵ در صد طرابلس پايتخت اين کشور را به تصرف خود درآورده اند و پسران قذافى به اسارت مبارزان درآمده اند، يک خانم گوينده تلويزيون ليبى در پيش چشم بينندگان اوج مقاومت را از خود نشان داد.
خانم هاله مصراتى هنگام اجراى برنامه اى که مستقيما بر روى آنتن بود، با اشاره به نزديکتر شدن انقلابيون و تنگ تر شدن حلقه محاصره بر بقاياى رژيم قذافى، جلوى تماشاگران هفت تير کشيد و هشدار داد که هر کس به اين نقطه نزديک شود سر و کارش با اين اسلحه است.
او که با لحنى هيجان زده و ملتهب سخن مى گفت اظهار داشت: “ايناهاش.. اين هفت تير منه! امروز يا مى کشم يا کشته مى شم. شما نمى تونيد هيچ يک از کانالهاى ما را بگيريد، نه شبکه جوان، نه شبکه ليبى، نه شبکه هاى ديگه، شما اصلا طرابلس را نمى گيريد، ليبى را نمى گيريد، هر کدوم از ما اسلحه نداشته باشه سپر بلاى همکارش مى شه، سنگر ديگران مى شه، ما همه آماده شهادتيم..

هاله مصراتى طى چند ماهى که از آغاز انقلاب ليبى مى گذرد، هميشه رفتارهاى خاصى از خود نشان داده است که بعضى از آنها حالت نکته و جُک پيدا کرده اند. او اطاعت کورکورانه از قذافى را تاييد مى کند و از سوى ديگر نظريات مذهبى خاصى را ابراز مى دارد.
او مى گويد شوراى امنيت سازمان ملل مرتکب حرام شده است زيرا فرزند خواندگى مى کند و فرزند خواندگى در اسلام حرام است.
اين خانم گوينده هفت تير به دست مى گويد: ما از خدا دفاع مى کنيم. سخن قرآن و دستور پيامبر (ص) در اين باره روشن است.
وى قبلا گفته بود: خدا با نيروهايى که قادر به ديدنشان نيستيم قذافى را حمايت مى کند. اين خانم گوينده حتى تصوير طوفان شنى را در صحرا نشان داد و مدعى شد که خدا طوفان و باران و غيره را براى کمک به قذافى فرستاده است.
هاله مصراتى که متولد طرابلس است در سال ۲۰۰۳ ليسانس حقوق گرفت و سپس در حقوق بين الملل فوق ليسانس دريافت کرد. او در رسانه هاى قذافى بجز گويندگى فعاليت ها و موقعيت هاى ديگرى نيز داشته و يک داستان نيز نوشته است.

گردآوری : گروه اینترنتی ببینین . کام

منبع : afkarnews.com