خانه / گالری عکس / هوندا کوپه ای که به اندازه وانت جا دارد +عکس

هوندا کوپه ای که به اندازه وانت جا دارد +عکس

به گزارش گروه خواندنی های مشرق، از ویژگی های منحصر به فرد این اتومبیل، سیستم صوتی 3 بعدی با شش بلند گوی مجزی در داخل کابین، کنترل هوشمند دمای داخل خودرو، شیشه های مقاوم در برابر ضربه و فناوری های ارتباطی پیش رفته نظیر وای فای است.

موتور این خودرو 16 سیلندری، تلفیقی از یک ساختار الکتریکی و بنزینی بوده که باعث می شود اتومبیل با بیشترین سرعت ممکن و کمترین سر و صدا حرکت کند.موتور نیمه الکتریکی همچین باعث می شود تا مصرف سوخت هوندا کوپه 2011 به شدت کاهش پیدا کند. به طوری که در هر 100 کیلومتر تنها 6 لیتر سوخت مصرف می کند

گزینه منحصر به فردی که این ماشین را یک سر و گردن از ماشین های دیگر بالا تر می برد، صندوق عقب کاملا جا دار آن است. بدون اغراق هوندا کوپه جادار ترین خودرو سواری است و می توان گفت به اندازه یک خودرو بار بر معمولی برای وسایل شما جا دارد.

نکته دیگر در مورد این خوردو فرمان هیدرو الکتریکی و ترمز هوشمند ضد قفل است که در سرعت بالا هدایت خودرو را بر عهده می گیرند. هوندا کوپه مجهز به سنسور تشخیص مسافت بوده و در سرعت بالا فاصله اتومبیل را با اجسام دیگر که احتمال برخورد با آنها وجود دارد، حفظ می کند.

گردآوری : گروه اینترنتی ببینین . کام

منبع : مشرق نیوز