خانه / خبر / همسرم سادیسم دارد، می‌ترسم با او زندگی كنم !

همسرم سادیسم دارد، می‌ترسم با او زندگی كنم !

به گزارش خبرنگار اجتماعی برنا، در حالیکه زن جوان به همراه مادرسالخورده اش از پله های دادگاه بالا می آمد همسرش نیز با داد و فریاد آنها را همراهی می کرد و با الفاضی نامناسب همسرش را مورد خطاب و تهدید قرار می داد. در ورود به دادگاه از حضور مادر پیر و رنج دیده ممانعت کردند و برای دریافت کارت همراه چند لحظه ای معطل ماند، در این فاصله توانستم با دختر در گوشه ای از حیاط مجتمع قضایی شهید محلاتی گفت‌وگو کنم.

وی درباره علت اختلاف با همسرش اینطور گفت: سه ماه با هم نامزد کردیم و 7 ماه است که عقد کردیم. در این فاصله رفتارهایی از همسرم دیدم که می ترسم با او زیر یک سقف برم.

زن جوان در ادامه می گوید: همسرم زمانیکه از مساله ای ناراحت می شود، اقدام به خود زنی کرده و با صدای بلند گریه می کند و بعد از آن به حالت جنون من را زیر بار کتک می گیرد که این مساله چند بار زمانی که من در کنارش بودم، اتفاق افتاد.

زن جوان که خود راالف. م معرفی می کند در حالیکه پر از اضطراب و ترس از حضور همسرش صحبت می کند به گزاشگر برنا گفت: همسرم مشروبات الکلی استفاده می کند و شاید یکی از دلایل این رفتارها همین مساله باشد.

وی در پاسخ به این سوال که تا کنون به مشاوره مراجعه کرده اید یا خیر؟ گفت: بله چندین مرتبه به مشاوره مراجعه کرده ام که اغلب این روانشناسان به این توافق رسیدند که همسرم به دلیل کمبود و مشکلی که در کودکی داشته، دچار بیماری سادیسم شده است. اما من تاکنون برای اثبات این فرضیه اقدام نکردم و در خواست کنونی من جدایی از او به دلیل ترس از کتک های جنون آمیز است.

الف. م می گوید: پدر همسرم 2 زن اختیار کرده و این اتفاق زمانی رخ داده است که همسر من 4 سال سن داشت و مادرش با زن دوم همزمان زیر یک سقف زندگی می کردند که به گفته مشاوره هایی که با آنها صحبت کرده ام، این رفتارهای همسرم به دلیل این واقعه است.

ادامه صحبت ما با این خانم با حضور همسرش و داد و فریاد وی ناتمام ماند و خانم با اضطراب مرا متوجه كرد كه همسرش از مصاحبه وی مطلع نشود.