خانه / خبر / مقاومت زن سالخورده در برابر سارقان +عکس

مقاومت زن سالخورده در برابر سارقان +عکس

به گزارش گروه خواندنی های مشرق، بعدازظهر ديروز عابران در بلوار ميرداماد با مشاهده فريادهاي كمك‌خواهي زن سالخورده‌اي كه 2 موتورسوار سارق به او حمله كرده بودند و با مقاومت‌ وي براي نگهداري كيف، دزدها او را روي زمين مي‌كشيدند، مردم به ياري زن شتافتند و يكي از آنها با انداختن موتورسيكلت دزدها به درگيري با آنها پرداخت.

درپي اين اقدام شجاعانه جوان عابر، عابران ديگر به 2جوان كيف‌قاپ حمله‌ور شده و با دستگيري هردو سارق، آنها را بشدت مورد ضرب و شتم قرار دادند.

درپي اين ماجرا، 2 سارق با التماس از مردم درخواست مي‌كردند تا به آنها اجازه داده شود، محل را ترك كنند كه با تماس مردمي، دقايقي بعد ماموران كلانتري 103 با حضور در محل هر دو دزد را با دستبند به كلانتري منتقل كردند.

در اين حادثه زن سالخورده كه از ناحيه دست و سروصورت مجروح شده بود از سوي مردم به بيمارستان انتقال يافت.

با تحقيق مقدماتي از سوي ماموران كلانتري و تشكيل پرونده هر دو متهم كه از كيف‌قاپ‌هاي سابقه‌دار هستند، امروز با دستور قضايي از سوي داديار دادسراي جنايي براي ادامه تحقيقات در اختيار پليس آگاهي قرار خواهند گرفت تا در ارتباط با ديگر جرايم ارتكابي و تعداد سرقت‌ها تحقيق شود.

يكي از شاهدان به خبرنگار ما گفت: احساس مسووليت مردم در كمك به ديگران موجب شد تا دزدها كه با بي رحمي قصد سرقت كيف زن سالخورده را داشتند، دستگير شوند.

گردآوری :گروه اینترنتی ببینین . کام

منبع : مشرق نیوز