خانه / خبر / مردی سر پسرش را برید و سر راه همسرش گذاشت! +تصاویر

مردی سر پسرش را برید و سر راه همسرش گذاشت! +تصاویر

آینده: جرمی لی رایت پدر قسی القلب امریكایی بعد از بریدن سر پسر 7 ساله معلول اش، آنرا جلوی خانه و سر جاده قرار داد تا همسرش هنگام بازگشت به خانه آنرا ببیند.

دیلی میل نوشت: پلیس منطقه تیبوداكس در لوئیزیانا بعد از دریافت تلفن اضطراری خود را جلوی خانه این مرد 30 ساله رساند و با تعجب سر بریده شده پسر بچه بی گناه 7 ساله ای بنام جری را مشاهده كرد كه از تنش جدا شده است.

راننده ای كه از كنار جاده و جلوی خانه انها می گذشت این صحنه وحشتناك را دیده و به پلیس گزارش كرد. پلیس با ورود به خانه پدر قسی القلب را دیده و بازداشت كردند. وی نیز بلافاصله اعتراف به قتل كرد.

جرمی لی رایت 30 ساله كه سالها قبل بدلیل دزدی و مواد مخدر بازداشت شده بود ظاهرا با كارد اشپزخانه در سینك ظرفشویی به جان فرزند معلول خود افتاده و حتی دست و پای وی را نیز برید.

ظاهرا همسر جرمی بنام جسلین اتومبیل را برای تعمیر به مكانیكی برده بود و وقتی به خانه برگشت دید اتومبیلهای پلیس جلوی در خانه اش ایستاده اند و وحشت وی را فرا گرفت. جسلین می گوید فرزندش بسیار پدر خود را دوست می داشت و حتی بیشتر از مادرش به وی وابسته بود.

اسكات سیلوری كه اعترافات اولیه قاتل را ثبت كرده می گوید قاتل می خواسته به همسرش این صحنه مهیب را نشان دهد تا احساس حماقت به وی دست دهد.

بعد از ده سال زندگی به صورت شراكتی كنار هم بر اساس مدارك موجود در اداره پلیس این مرد و زن ماه گذشته بر سر پول با هم دعوا كرده و پلیس را به خانه كشیده بودند.

پلیس باقیمانده جسد را در سطل زباله و دست و پاها را كمی دورتر از خانه پیدا كرد و برای تحقیق بیشتر سینك ظرفشویی و الت قتاله را به ازمایشگاه فرستاد.

بر اساس قوانین ایالت لوئیزیانا هر چند قاتل اعتراف كرده و با پلیس نیز همكاری كرده اما با قتل درجه یك روبرو بوده و بعد از محكومیت در دادگاه اعدام در انتظار وی خواهد بود.

گردآوری : گروه اینترنتی ببینین . کام

منبع : آینده