خانه / خبر / محبوب‌ترين خودرو در ايران + عکس

محبوب‌ترين خودرو در ايران + عکس

ايسنا: طبق بررسي ميزان رضايت مشتريان از خدمات پس از فروش در شش ماه دوم سال گذشته در ميان چهار خودرويي كه در رده قيمتي بين 20 تا 30 ميليون تومان قرار دارند، مگان 1600توانسته است با 758 نمره از هزار نمره رتبه اول را به دست آورد.

مگان در نظرسنجي شش ماه نخست سال گذشته هم توانسته بود با كسب 755 امتياز رتبه اول جدول را به دست آورد. ام.وي.ام X33 (تيگو)كه در نظرسنجي نيمه نخست پارسال حاضر نبوده است، در شش ماه دوم سال با كسب 741 امتياز دوم و اين در حالي است كه خودرو آوانته كه در شش ماه ابتدايي سال گذشته با 737 امتياز در جدول دوم بود، در رده بندي خودروهاي بين 20 تا 30 ميليوني شش ماه دوم سال گذشته حاضر نبوده است.

هيونداي ورنا با 721 كه در جدول بررسي رضايت از كيفيت خدمات پس از فروش در شش ماه جايگاه سوم را در اختيار داشت، در جدول شش ماه اول سال گذشته حاضر نبوده است.

آخرين خودرو در سطح قيمتي 20 تا 30 ميليون تومان نيز زانتياست كه با 721 امتياز رتبه چهارم جدول شش ماه دوم سال گذشته را در اختيار گرفته است. اين خودرو در شش ماه نخست سال گذشته هم در ميان سه خودرو بررسي شده با 721 امتياز در جايگاه آخر قرار گرفته بود.

گردآوری : گروه اینترنتی ببینین . کام

منبع : ایسنا