خانه / خبر / مادری کودک‌ 18 ماهه‌اش را خفه کرد

مادری کودک‌ 18 ماهه‌اش را خفه کرد


رییس کلانتری 163فرجام از قتل یک کودک توسط مادرش خبر داد و گفت: متهمه پس از خفه‌کردن کودکش، با رگ‌زنی اقدام به خودکشی کرد و در حال حاضر نیز در یکی از بیمارستان‌های پایتخت تحت درمان است.

با بیان اینکه ماموران این کلانتری در ساعت 19 روز شنبه از طریق دریافت پیامی از مرکز فوریت‌های پلیسی 110 در جریان وقوع قتلی در مجتمع مسکونی در خیابان شهید باقری قرار گرفتند، گفت: ماموران با حضور در صحنه حادثه با پیکر بی‌جان کودکی 1.5 ساله به نام «طاها» روبرو شدند که به علت فشار بر شریان حیاتی (گلو) جان خود را از دست داده بود.

وی افزود: ماموران در بازرسی اولیه و در تحقیقات میدانی دریافتند مادر طاها فرزند خود را به قتل رسانده و پس از آن نیز اقدام به قطع رگ دست خود کرده است که پیش از رسیدن ماموران توسط همسرش به بیمارستان منتقل شده است.

صداقت‌جو افزود: ماموران در تحقیقات اولیه در گفت‌وگو با عموی این زن دریافتند که پدر طاها هنگامی که وارد خانه شده است همسر و کودک خود را در حالی که غرق خون بودند در اتاق خواب پیدا کرده و در حالی که قصد داشته با دادن تنفس مصنوعی فرزندش را نجات دهد متوجه شده که وی جان خود را از دست داده و پس از آن سریعا همسر 29 ساله خود را به بیمارستان منتقل کرده است.

وی با بیان اینکه ماموران در بازرسی از منزل متوجه یادداشتی شدند گفت: در کنار پیکر بی‌جان طاها یک نامه از طرف این زن توسط ماموران کشف شد که براساس آن این زن نوشته بود که قصد دارد خود و فرزند 1.5 ساله را راحت کند.

صداقت‌جو با بیان اینکه این کودک در اثر فشار بر شریان‌های حیاتی جان خود را از دست داده گفت: قطرات خونی که بر روی پیکر طاها کشف شده متعلق به مادرش است.

رییس کلانتری 136 فرجام با بیان اینکه ماموران در تحقیقات دریافتند که این فرد هیچ‌گونه اختلاف خانوادگی با همسرش نداشته گفت: این زن دارای مشکل روحی و روانی بوده است.

صداقت‌جو به ایسنا گفت: پزشکان پزشکی قانونی ساعت 14 را زمان مرگ این کودک 18 ماهه اعلام کردند.

به گفته وی، در حال حاضر مادر این طفل 1.5 ساله برای درمان در یکی از بیمارستان‌های منطقه بستری و جسد طفل نیز به پزشکی قانونی منتقل شده است.

گردآوری : گروه اینترنتی ببینین . کام

منبع : ایسنا