خانه / خبر / قيمت انواع خودروها در بازار

قيمت انواع خودروها در بازار

ایسنا:پژو۲۰۶ هم‌چنان روند گراني و دو مدل پرايدي كه با توقف شماره‌گذاري مواجه شده‌اند، تقريبا در بازار ناياب هستند.

پژو۲۰۶ تيپ دو اين هفته در بازار تهران باز هم ۲۰۰ هزار تومان گران‌تر شد و به قيمت ۱۵ ميليون و ۶۰۰ هزار تومان رسيد.

پژو ۲۰۶ تيپ پنج، ۱۷ ميليون تومان قيمت خورد و مدل تيپ شش آن با دنده اتوماتيك در حالي كه در بازار كم‌ياب شده است، ۲۰ ميليون و ۳۰۰ هزار تومان معامله شد.

پژو ۲۰۶، اس دي مدل V۸ به قيمت ۱۸ ميليون و ۵۰۰ هزار تومان بود و مدل V۹ در حدود ۱۹ ميليون و ۳۰۰ هزار تومان فروخته شد و V۲۰ نيز در حدود ۱۵ ميليون و ۲۵۰ هزار تومان قيمت داشت.

در بازار همچنين انواع پرايد از قبيل سايپا ۱۱۱ كه با مشكل شماره‌گذاري مواجه شده، در حدود ۷۰۰ هزار تومان گران شده است و قيمت آن به ۹ ميليون و ۷۰۰ هزار تومان براي مدل فول‌آپشن رسيده است.

اما سايپا ۱۴۱ ديگر محصول سايپا كه شماره‌گذاري آن متوقف است، اين هفته در بازار حضور نداشت.

به گزارش ايسنا، سايپا ۱۳۱ فول‌آپشن هشت ميليون و ۵۰۰ هزار تومان و مدل نيمه فول‌آپشن آن هشت ميليون و ۱۰۰ هزار تومان قيمت داشت. سايپا ۱۳۲ اين هفته در بازار تهران هشت ميليون و ۶۵۰ هزار تومان براي مدل فول‌آپشن و هشت ميليون و ۳۵۰ هزار تومان براي مدل نيمه فول قيمت خورد.

همچنين سمند ال ايكس مجهز به سيستم مولتي‌پكلس تك‌سوز ۱۵ ميليون و ۶۰۰ هزار تومان و مدل دوگانه‌سوز آن ۱۵ ميليون و ۸۰۰ هزار تومان خريد و فروش ‌شدند.

پژو ۴۰۵ تك‌سوز با كيسه هواي راننده اين هفته در بازار تهران ۱۳ ميليون و ۷۰۰ هزار تومان فروخته شد و مدل دوگانه‌سوز آن با اختلاف قيمت يك ميليون توماني ۱۴‌ ميليون و ۷۰۰ هزار تومان معامله شد.

پژو پارس اما نسبت به هفته‌ي گذشته ۴۰۰ هزار تومان گران‌تر شده؛ به طوري كه مدل تك‌سوز اين خودرو ۱۸ ميليون و ۳۰۰ هزار تومان و مدل دوگانه‌سوز آن ۱۸ ميليون و ۶۰۰ هزار تومان قيمت دارد.

پژو ۲۰۷ دنده دستي نيز ۱۹ ميليون تومان قيمت دارد و قيمت مدل دنده اتوماتيك آن در بازار ۲۱ ميليون و ۸۰۰ هزار تومان است.

روآ – ارزان‌ترين محصول ايران خودرو – هم اين هفته در بازار تهران ۹ ميليون و ۲۰۰ هزار تومان فروخته شد.

قيمت تندر۹۰ مدل E۱ محصول پارس خودرو ۱۴ ميليون و ۸۰۰ هزار تومان بود كه نسبت به هفته‌ي گذشته ۳۰۰ هزار تومان گران شده است. مدل E۲ اين خودرو و هم در بازار تهران ۱۶ ميليون تومان قيمت داشت كه نسبت به هفته‌ي گذشته ۳۰۰ هزار تومان گران‌تر شده است. محصولات ايران خودرويي آن نيز هم‌چنان ۲۰۰ هزار تومان ارزان‌تر در بازار تهران به فروش مي‌رسند.

تيبا محصول تازه وارد سايپا به بازار ۱۱ ميليون تومان خريد و فروش مي شود. ريو دنده دستي ۱۵ ميليون تومان و مدل اتوماتيك آن ۱۶ ميليون تومان قيمت دارد. مگان دنده اتوماتيك نيز ۳۵ ميليون و ۲۰۰ هزار تومان خريد و فروش مي‌شود.

گردآوری : گروه اینترنتی ببینین . کام

منبع : ایسنا