خانه / خبر / فوت 3 نفر در برخورد دلخراش و مرگبار پرايدها + عکس

فوت 3 نفر در برخورد دلخراش و مرگبار پرايدها + عکس

جام جم آنلاين: معاون عمليات پليس‌راه كشور با بيان اينكه برخورد مرگبار پرايدها مرگ سه نفر را رقم زد گفت: علت 32 درصد از تصادفات شبانه‌روز گذشته به عدم توجه به جلو اختصاص دارد.

سرهنگ صمد اسفندياري در گفتگو با ايسنا، با بيان اينكه علت 32 درصد از تصادفات روز گذشته عدم توجه به جلو گزارش شده است، گفت: انحراف به چپ، تخطي از سرعت مطمئنه، عدم رعايت حق‌تقدم و خستگي و خواب ‌آلودگي در صدر بروز علل تصادفات برون‌شهري قرار دارند.

معاون عمليات پليس‌راه كشور در مورد مهمترين علل تصادفات شبانه‌روز گذشته به برخورد يك دستگاه سواري پرايد با يك دستگاه كاميون اسكانيا در كيلومتر 12 محور سلفچگان ـ ساوه در استان قم اشاره كرد و گفت: در اين حادثه كه به علت تجاوز به چپ از جانب راننده پرايد رخ داد، دو نفر جان خود را از دست دادند.

وي با اشاره به برخورد مرگبار دو دستگاه خودرو سواري پرايد در محور كمندبيد در استان خراسان شمالي گفت: اين حادثه كه به علت انحراف به چپ از جانب يكي از رانندگان خودرو سواري پرايد رخ داد، موجب كشته‌شدن سه تن و مجروح شدن يك نفر ديگر شد.

اسفندياري با بيان اينكه در ساعت 22 شب گذشته ماموران پليس‌راه استان آذربايجان‌غربي از وقوع تصادفي در كيلومتر 122 محور مهاباد باخبر شدند، گفت: ماموران با حضور در صحنه حادثه دريافتند يك دستگاه خودرو سواري جيپ با يك دستگاه موتورسيكلت برخورد و در اين حادثه دو نفر كشته شدند.

به گفته معاون عمليات پليس‌راه كشور، كارشناسان تصادفات پليس‌راه تجاوز به چپ از جانب راننده سواري جيپ را علت بروز اين حادثه عنوان كرده‌اند.

گردآوری : گروه اینترنتی ببینین . کام

منبع : جام جم آنلاین