خانه / خبر / فرجام رویای ازدواج با دختر پولدار !

فرجام رویای ازدواج با دختر پولدار !

در يک مجلس پارتي باهم آشنا شديم و براي اولين بار به اصرار او لب به مشروبات الکلي زدم. روزي که او را به پدرم نشان دادم با لبخندي گفت: خوب شکاري زده اي و از ظاهرش معلوم است خانواده پولداري دارد. من تحت تاثير حرف هاي پدرم ارتباط خودم را با اين دختر خانم ادامه دادم و دلبسته او شدم اما افسوس که به بيراهه رفتم و سرنوشتم تباه شد.
روزنامه خراسان: اردشير در دايره اجتماعي کلانتري سناباد مشهد افزود: پدرم کارمند است و ۲برادر و يک خواهر دارم. ما زندگي معمولي داريم و پدرم هميشه مي گويد در اين دوره زمانه بايد زرنگ باشي و با دختري از خانواده پولدار ازدواج کني تا مشکلي در زندگي نداشته باشي. البته مادرم با اين حرف مخالف بود و مي گفت روزي انسان دست خداست و نبايد دل به مال و ثروت کسي ببندي.

پسر جوان آهي کشيد و گفت: ترم دوم دانشگاه بودم که به پيشنهاد يکي از دوستانم وبدون اطلاع خانواده ام به يک مجلس پارتي رفتم. در آن جا با ساناز آشنا شدم و او پس از اين ميهماني شيطاني حتي مرا با خودروي شخصي خود به منزلمان رساند. ارتباط عاطفي بين من و ساناز روز به روز بيشتر مي شد و او که ادعا مي کرد پدرش در کار توزيع و پخش اقلام بهداشتي و آرايشي فعاليت مي کند بيشتر روزها به دنبالم مي آمد تا براي چند مشتري جنس ببريم.

افسوس که نمي دانستم دختر مورد علاقه ام چه کار مي کند و در واقع حرص و طمع ازدواج با دختري پولدار چشم هايم را به روي واقعيت هاي زندگي بسته بود.حدود ۵ماه از اين ماجرا گذشت و همراه خانواده ام به خواستگاري دختر مورد علاقه ام رفتيم. اما خانواده ام با ديدن پدر و مادر او و تحقيقاتي که انجام دادند مخالفت شديد خود را با اين ازدواج اعلام کردند.

در اين شرايط من که در عالم روياهاي خود، آينده باشکوهي را به پشتوانه ثروت پدر اين دختر ساخته بودم ارتباطم را با او قطع نکردم و با خانواده ام سر ناسازگاري گذاشتم. حتي تصميم داشتم به تنهايي و بدون حضور پدر و مادرم براي ازدواج اقدام کنم. اما امروز سرم محکم به سنگ زمانه خورد و نتيجه اشتباهات خودم را ديدم.

اردشير افزود: من و ساناز داخل خودروي او نشسته بوديم که پليس ما را متوقف کرد و در بازرسي از داخل خودرو و کيف دستي دختر مورد علاقه ام چند بسته کريستال وشيشه کشف شد. باورم نمي شد چه مي بينم و هرچه گفتم که از اين موضوع بي اطلاع هستم فايده اي نداشت و ماموران هر دوي ما را دستگير کردند.

تمام بدبختي هايم از آن ميهماني شيطاني و حرص و طمعي که به ثروت فردي ناشناس داشتم آغاز شد و آتش لج بازي با پدر و مادرم آن را شعله ورتر کرد.

 

گردآوری : گروه اینترنتی ببینین . کام

منبع : خراسان نیوز