خانه / خبر / عکس : تصاویر جدیدی از بن لادن منتشر شد

عکس : تصاویر جدیدی از بن لادن منتشر شد

این نوار ویدیویی 62 دقیقه‌ای تحت عنوان «طلوع پيروزي قريب‌الوقوع»‌ همچنین شامل سخنرانی «ایمن الظواهری» رهبر جدید القاعده است که پس از مرگ بن‌لادن در ماه می جانشین او شد.
سازمان تروریستی القاعده در دهمین سالروز حملات 11 سپتامبر، تصاویر جدیدی از «اسامه بن‌لادن» رهبر سابق این سازمان را منتشر کرد.

به نقل از خبرگزاری فرانسه، سرويس نظارت اطلاعاتي آمريكا سه‌شنبه اعلام کرد که شبکه القاعده فیلم ویدیویی را به مناسبت دهمین سالگرد حملات 11 سپتامبر به نمایش درآورد که در آن تصاویری منتشر نشده‌ای از اسامه بن‌لادن وجود دارد.

در این گزارش آمده است که این نوار ویدیویی 62 دقیقه‌ای تحت عنوان «طلوع پيروزي قريب‌الوقوع»‌ همچنین شامل سخنرانی «ایمن الظواهری» رهبر جدید القاعده است که پس از مرگ بن‌لادن در ماه می جانشین او شد.

این نوار ویدیویی روز دوازدهم ماه سپتامبر در پایگاه اینترنتی رسانه‌ای القاعده به نام «الشباب» منتشر شده است و تصويري ساكن از الظواهري را نمايش مي‌دهد.

ظواهري که پس از كشته‌شدن بن لادن تحت تعقيب آمريكا است، مانند او از زمان وقوع حملات 11 سپتامبر در اختفا به سر می‌برد. هنوز متن ترجمه کامل سخنان الظواهری در این نوار ویدیویی منتشر نشده است.

گردآوری : گروه اینترنتی ببینین . کام

منبع : ایلنا