خانه / خبر / شرور تهران دستگير شدند+عکس

شرور تهران دستگير شدند+عکس

به گزارش ایسنا، رييس پليس امنيت عمومي تهران بزرگ از دستگيري دو شرور جنوب تهران که با تيراندازي به سوي مردم رعب و وحشت ايجاد کرده بودند، خبرداد.

سرهنگ محرابي در تشريح جزئيات اين خبر گفت: چندي پيش ماموران اطلاعات پليس امنيت عمومي پايتخت در جريان شرارت‌هاي متعدد دو جوان به‌نام‌هاي منصور معروف به «منصور دزده» و محسن معروف به «محسن لاتي» قرار گرفتند و رسيدگي به موضوع را به سرعت در دستور کار خود قرار دادند.

وي ادامه داد: ماموران در جريان تحقيقات مقدماتي خود متوجه شدند، متهمان از اراذل و اوباش سابقه‌دار تهران هستند که با استفاده از سلاح گرم اقدام به شرارت در محلات جنوب پايتخت كرده‌اند.

محرابي با بيان اينكه در تحقيقات بيشتر پليس مشخص شد كه سال گذشته نيز اين افراد با تيراندازي و مجروح کردن يکي از شهروندان متواري شده و در سال‌جاري نيز با جمع‌کردن نوچه‌هاي خود به صورت مسلح اقدام به تيراندازي و مجروحيت دو تن ديگر كرده‌ بودند.

رييس پليس امنيت عمومي پايتخت با اشاره به اعمال مجرمانه اين دو متهم نظير تيراندازي با سلاح گرم به سوي شهروندان، عربده کشي مستانه، ايجاد رعب و وحشت در محلات جنوب تهران، تخريب شيشه‌هاي مغازه‌ها و خودرو‌هاي مردم خاطرنشان كرد: با توجه به خطرناک بودن متهمان شمارش معکوس براي دستگيري آنان آغاز شد.

به گفته وي با جمع‌آوري اطلاعات، متهمان تحت تعقيب قرار گرفته و در نهايت پس از چند شبانه‌روز کار اطلاعاتي در يک عمليات ويژه پليسي در شهرک غرب (قدس) تهران دستگير و پس از تکميل پرونده به مراجع قضايي معرفي شدند.

رييس پليس امنيت عمومي تهران بزرگ با اشاره به حساسيت موضوع تاکيد کرد: بنا به دستور بازپرس شعبه چهارم داسراي ناحيه 33 تهران تصوير «منصوردزده» و«محسن لاتي» بدون پوشش در تمامي جرايد کثيرالانتشار درج مي‌شود تا چنانچه فرد يا افرادي از آنان شکايتي دارند براي ارائه آن به شعبه مربوطه يا به پليس امنيت عمومي تهران بزرگ واقع در خيابان شريعتي، خيابان سروش مراجعه كنند.

گردآوری : گروه اینترنتی ببینین . کام

منبع: مشرق نیوز