خانه / خبر / زن سوری پس از مرگ زنده شد! +عکس

زن سوری پس از مرگ زنده شد! +عکس

زن سوری که از سوی سازمان عفو بین الملل به عنوان یکی از قربانیان اعتراضات در سوریه معرفی شده بود، روز گذشته در گفتگویی تلویزیونی این مسئله را تکذیب کرد.

به گزارش مهر به نقل از رویترز، “سازمان عفو بین الملل یک ماه پیش در گزارشی ادعا کرده بود” زینب الحسینی” بانوی 18 ساله سوری در جریان خشونتها و اعتراضات کشته شده است.

در این گزارش ادعا شده بود که این زن سوری در زندانهای سوریه کشته شده و خانواده اش جسدش را مثله شده پیدا کرده اند. عفو بین الملل در آن گزارش ادعا کرده بود که صورت این زن کاملا از بین رفته و پوست بدنش کنده شده است.

اما “زینب الحسینی” شب گذشته (سه شنبه) در گفتگو با تلویزیون سوریه با نشان دادن کارت شناسایی خود به دوربین اظهار داشت : من همچنان زنده هستم و خبر مرگم برای سوء استفاده بیگانگان منتشر شده است.

وی افزود: امروز نزد پلیس سوریه آمدم تا حقیقت را بگویم. من بر خلاف اعلام شبکه های ماهواره ای زنده هستم.

خبرگزاری سوریه(سانا) نیز با پوشش این خبر، شبکه های ماهواره ای خارجی و رسانه های بیگانه را به جوسازی علیه نظام دمشق متهم کردند.

خاطر نشان می شود جوسازی گسترده رسانه های غربی همگام با رسانه های مغرض عربی به ویژه العربیه و الجزیره علیه سوریه با پخش خبرهای دروغ و ساختگی و بزرگنمایی حوادث این کشور و دامن زدن به ناآرامی ها با هدف بی ثبات کردن سوریه و در نهایت سرنگونی نظام این کشور که در جبهه حامیان مقاومت و مخالف سازش قرار دارد، همچنان ادامه دارد.

گردآوری : گروه اینترنتی ببینین . کام

منبع : خبرگزاری مهر