Code Center

بستن
لباس مجلسی
امروز : دوشنبه, ۸ دی , ۱۳۹۳

» عجیب تری محصولات ساخته شده در سال 2013 + تصاویر

» اینجارو فقط خانوم های خوش سلیقه ببینند + تصاویر

» آیا میخواهید به طور باورنکردنی لاغر شوید ؟

» دختری که عجیب ترین چهره دنیا را دارد+تصاویر

زشت ترین حیواناتی که تا به حال دیده اید + تصاویر«نشنال جئوگرافی» یک نمایش تلویزیونی جدید را با عنوان «عجایب و ترسناک‌ها» برای به تصویر کشیدن عجایب طبیعت آغاز کرده است. لوسی کوک، کاوشگر و جانورشناس سایت نشنال جئوگرافیک برای این نمایش به اطراف جهان سر زده است.

کوک از قصد خود در این برنامه تلویزیونی برای پایان دادن به توجه عمومی به بچه‌گربه‌های بامزه خبر داده که قرار است از شبکه Nat Geo Wild با برنامه عجیب‌ترین میمون پخش شود. کوک، این برنامه را در سه قاره دنبال می‌کند که رقابت محبوبیت را در طبیعت کاملا تغییر داده است.

در این برنامه ماهی‌های عجیب و غریب، سوسک های سرگین به سر و میمون های دارای گونه‌های برآمده حاضر بوده در حالی که غیبت حیواناتی مانند کوالاهای کرکی و بچه گربه‌ها در آن کاملا مشهود است.

این مجموعه از آسیا تا استرالیا و آفریقا سفر کرده و به بازدید از قورباغه‌ای با دهان بزرگتر از پاهایش، تلاش های کوک و تیم وی برای فرار از قایق در حال غرق شدن در آب های پر از تمساح و نماهای نزدیک و شخصی از یک حیوان جوجه‌تیغی مانند پرداخته است.

هنگامی که کوک از میان جنگل‌های گرمسیری و بیابان ها و در حاشیه خطوط ساحلی سفر می‌کند، با شیاطین استرالیایی و مخلوقات تاسمانیایی دیدار می‌کند.

۱۰ نمونه از زشت ترین حیوانات لوسی کوک:

جهان جانداران

جهان جانداران

جهان جانداران

جهان جانداران

جهان جانداران

بازنشر : مجله اینترنتی ببینین . کام
منبع : Isna.ir


  • تاریخ ارسال : ۲۹ مرداد ۱۳۹۱
  • نویسنده : admin

فروش ویژه با تخفیف 50% فقط به تعداد محدود
 
 
بدون عمل جراحی و هزینه گزاف کوچکترین و زیباترین دماغ جهان را داشته باشید
 

خرید پستی
ارسال نظرتبلیغات

تبلیغات

الکسا

Review www.bebinin.com on alexa.com

لینک