پست ثابت فروشگاه

در ترکیه مدارس الکترونیکی می شوند + تصاویر

330

ترکیه اعلام کرد که مدارس این کشور از سال آینده به طور کامل الکترونیکی می شوند.
به پانا، اخبار رسیده از ترکیه حاکی از آن است که دولت این کشور اعلام کرد که مدارس ترکیه از سال آینده درسی به طور کامل الکترونیکی خواهند شد.
این به معنی آن است که دانش آموزان از آن پس از کتاب و دفتر برای تحصیل استفاده نخواهند کرد بلکه تنها ابزار تحصیل آنان کامپیوتر ipad و تب لت خواهد بود. علاوه بر این، معلمان نیز به جای تخته سیاه و یا تخته وایت برد، از تخته الکترونیکی استفاده خواهند کرد.

این طرح را «رجب طیب اردوغان» نخست وزیر ترکیه در مراسم افتتاحیه طرح آموزشی سراسری ترکیه موسوم به “طرح فاتح” اعلام کرد. بر اساس این طرح، قرار است سیستم آموزشی ترکیه در طول مدت زمان تعیین شده از روش کاغذی که قدیمی است به الکترونیکی تبدیل شود.
گفتنی است در سال اول این طرح حداقل ۱۵ میلیون دانش آموز و معلم به طور مجانی از امکانات الکترونیکی بهره مند خواهند شد. بر اساس این طرح حداقل ۲۶۰ هزار تخته الکترونیکی در مدارس سراسر ترکیه نصب خواهد شد.

بر اساس برنامه ریزی انجام شده، این طرح تا چهار سال دیگر به طور ۱۰۰ درصد پیاده و اجرا خواهد شد و در آن زمان است که سیستم آموزشی ترکیه وارد دنیای تکنولوژی خواهد شد. بودجه اختصاص یافته برای این طرح یک میلیارد دلار است.

مطالب مشابه

جدیدترین مطالب

تاریخ ارسال مطلب : ۱۴ام اسفند, ۱۳۹۰ | دسته: خبر
پست ثابت فروشگاه

فروش ویژه با تخفیف 50% فقط به تعداد محدود
 
 
بدون عمل جراحی و هزینه گزاف کوچکترین و زیباترین دماغ جهان را داشته باشید
 

خرید پستی

توضیحاتی در باب نویسنده
ببینین


ارسال نظر

ایمیل شما در نظر منتشر نخواهد شد

اندروید
قالب وبلاگ
گردنبند دو قلب


بستن