Code Center

بستن
لباس مجلسی
امروز : دوشنبه, ۱ دی , ۱۳۹۳

» عجیب تری محصولات ساخته شده در سال 2013 + تصاویر

» اینجارو فقط خانوم های خوش سلیقه ببینند + تصاویر

» آیا میخواهید به طور باورنکردنی لاغر شوید ؟

» دختری که عجیب ترین چهره دنیا را دارد+تصاویر

در ترکیه مدارس الکترونیکی می شوند + تصاویرترکیه اعلام کرد که مدارس این کشور از سال آینده به طور کامل الکترونیکی می شوند.
به پانا، اخبار رسیده از ترکیه حاکی از آن است که دولت این کشور اعلام کرد که مدارس ترکیه از سال آینده درسی به طور کامل الکترونیکی خواهند شد.
این به معنی آن است که دانش آموزان از آن پس از کتاب و دفتر برای تحصیل استفاده نخواهند کرد بلکه تنها ابزار تحصیل آنان کامپیوتر ipad و تب لت خواهد بود. علاوه بر این، معلمان نیز به جای تخته سیاه و یا تخته وایت برد، از تخته الکترونیکی استفاده خواهند کرد.

این طرح را «رجب طیب اردوغان» نخست وزیر ترکیه در مراسم افتتاحیه طرح آموزشی سراسری ترکیه موسوم به “طرح فاتح” اعلام کرد. بر اساس این طرح، قرار است سیستم آموزشی ترکیه در طول مدت زمان تعیین شده از روش کاغذی که قدیمی است به الکترونیکی تبدیل شود.
گفتنی است در سال اول این طرح حداقل ۱۵ میلیون دانش آموز و معلم به طور مجانی از امکانات الکترونیکی بهره مند خواهند شد. بر اساس این طرح حداقل ۲۶۰ هزار تخته الکترونیکی در مدارس سراسر ترکیه نصب خواهد شد.

بر اساس برنامه ریزی انجام شده، این طرح تا چهار سال دیگر به طور ۱۰۰ درصد پیاده و اجرا خواهد شد و در آن زمان است که سیستم آموزشی ترکیه وارد دنیای تکنولوژی خواهد شد. بودجه اختصاص یافته برای این طرح یک میلیارد دلار است.


  • تاریخ ارسال : ۱۴ اسفند ۱۳۹۰
  • نویسنده : admin

فروش ویژه با تخفیف 50% فقط به تعداد محدود
 
 
بدون عمل جراحی و هزینه گزاف کوچکترین و زیباترین دماغ جهان را داشته باشید
 

خرید پستی
ارسال نظرتبلیغات

تبلیغات

الکسا

Review www.bebinin.com on alexa.com

لینک