خانه / گالری عکس / عکسهای بازیگران / خیانت کریستین استوارت به رابرت پتینسون هالیوود را شکه کرد +عکس

خیانت کریستین استوارت به رابرت پتینسون هالیوود را شکه کرد +عکس

در حالیکه همه منتظر خبر شنیدن نامزدی این زوج هنرمند دنیای هالیوود بودند خبر خیانت کریستین همه را در شوک بزرگی فرو برد.

آنها با ایفای نقش به یاد ماندنی در فیلم”گرگ و میش” توانستند بیش از پیش روی مخاطبان تاثیر گذاشته و حتی عشق خود را به یکدیگر بیشتر به رخ دیگران بکشند این درحالی است که اخیرا به گوش رسیده است “کریستین استوارت” با برقرار کردن رابطه جنسی با کارگردان فیلم “سفید برفی ” یعنی”روپرت سندرز” که یک مرد متاهل است همه را شوکه و ناراحت کرد.

یک کارشناس مسائل خانوادگی به اسم “گیلدا کارلی” در این رابطه میگوید: کریستین مدت 4 سال است که با رابرت در ارتباط است و این درحالی است که وی تنها 22 سال دارد و این نشان میدهد او هنوز برای برقراری یک رابطه کاملا پایدار خیلی جوان است.

او این کار را به این دلیل انجام داده است که نشان دهد هنوز مردانی هستند که وی برایشان جذابیت دارد و بیشتر به عنوان کسب تجربه وارد این بازی خطرناک شده است.

این خبر خیلی زود رسانه ای شد و “رابرت پتینسون” که اعلام کرده بود در فکر تهیه حلقه نامزدی است در مقابل این خبر سکوت تلخی داشته است و هیچ ابراز نظری نکرده است. این درحالی است که “کریستین” در مصاحبه با مجلات ضمن تایید این خبر تنها ابراز پشیمانی و حسرت کرده است و بارها اعلام کرده است هنوز عاشق رابرت است و از اینکه این اتفاق افتاده است به شدت ناراحت و پشیمان است.

این درحالی است که این زوج در حال حاضر جدا از هم زندگی میکنند و هنوز مشخص نیست آیا “رابرت پتینسون” حاضر است شانس دوباره ای به کریستین استوارت بدهد یا خیر.

به عقیده این کارشناس انتخاب یک مرد متاهل به عنوان عامل خیانت از طرف این دختر جوان نشان میدهد وی در این رابطه تنها به دنبال کسب تجربه بیشتر و اثبات جذابیتش بوده است.

بازنشر : مجله اینترنتی ببینین . کام
منبع : Pardad.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *