خانه / خبر / حضور لیدی گاگا در کارتون سیمپسونها + عکس

حضور لیدی گاگا در کارتون سیمپسونها + عکس

لیدی گاگا وارد کارتون سیمپسونها می شود.

این خواننده موفق در سریال کمدی و محبوب سیمپسونها بجای شخصیت انیمیشنی خودش صحبت خواهد کرد. در یکی از قسمتهای این سریال ، شخصیت انیمیشنی لیدی گاگا وارد اسپیرینگ فیلد می شود و تلاش می کند لیزا سیمپسون را شاد کند .

یاردلی اسمیت که در این سریال بجای شخصیت انیمیشنی لیزا سیمپسون صحبت می کند بعد از ضبط این قسمت از سریال که در تاریخ ۲۲ آگوست و با حضور لیدی گاگا انجام شد ، به وب سایت broadway.com گفت :”واقعا” خیلی جالب و فوق العاده بود. من خیلی تعجب کردم که او با وجود برنامه فشرده ای که داشت یک روزرا به پروژه ما اختصاص داد و به استودیوی ما آمد .”

“لیدی گاگا در این قسمت از سریال سیمپسونها بجای شخصیت انیمیشنی خودش صحبت می کند و خودش را شادترین و خوش بین ترین انسان دنیا توصیف می کند .او به اسپرینگ فیلد می آید و تلاش می کند لیزا را شاد کند اما موفق نمی شود.”

لیدی گاگا معتقد است که حضور در این پروژه یکی از جالبترین کارهایی است که تا بحال انجام داده است و امیدوار است که کار خوبی ارائه داده باشد.

او به اینترتینمنت ویکلی گفت:”من آهنگ می سازم اما هر روز هفته ، کار دوبله انجام نمی دهم.شخصیتهای انیمیشنی این سریال واقعا” عالی ، صادق ، پر هیجان و بامزه هستند. ”

” می توانم بگویم که حضور در این پروژه انیمیشن، یکی از جالبترین کارهای بود که تا بحال انجام داده ام. وقتی این قسمت از سریال سیمپسونها پخش شود احتمالا” پدرم خیلی هیجانزده خواهد شد.”

این قسمت از سریال سیمپسونها که لیدی گاگا در آن حضور دارد ، در بهار سال آینده پخش خواهد شد.

مترجم: فرشته مشاور

گردآوری : گروه اینترنتی ببینین . کام

منبع : آفتاب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *