خانه / گالری عکس / بهترین راه برای خودکشی تدریجی! +عکس

بهترین راه برای خودکشی تدریجی! +عکس

اگر نیاز دارید که به شما ثابت شود، دیدن بیش از اندازه تلویزیون برای سلامتی شما ضرر دارد، باید گفت، در تحقیقات جدید، دانشمندان به این نتیجه رسیده‌اند که نگاه کردن به تلویزیون و عمر شما با هم رابطه دارند.

به گزارش مشرق، مطالعات جدید در دانشگاه کویینزلند استرالیا، نشان می‌دهد که افراد بالای 25 سال به ازای هر یک ساعتی که صرف دیدن تلویزیون می‌کنند، 22 دقیقه از عمرشان کم می‌شود. شخصی که نزدیک شش ساعت در روز، جلوی این جعبه جادو می‌نشیند و فیلم تماشا می‌کند، نزدیک پنج سال کمتر از افرادی که زمان کمتری صرف دیدن تلویزیون می‌کنند، عمر می‌کند.

دانشمندان استرالیایی با جمع آوری اطلاعات نزدیک یازده هزار جوان بالای 25 سال و با بررسی رفتارهای آنها به این نتایج دست پیدا کردند.

این تحقیقات ثابت نمی‌کند که تلویزیون خیلی آرام در حال کشتن ماست. این بیشتر به دنبال ثابت کردن ارزش ورزش و تحرک در زندگی انسان است. ما می‌دانیم کم تحرکی، ورزش نکردن، عادات بد غذایی و… به سلامتی ما ضرر می‌زنند. این تحقیقات نیز نشان می‌دهند کسی که شش ساعت جلوی تلویزیون بی تحرک می‌نشیند، به طور حتم فعالیت کمتری نسبت به کسی که کمتر از این مقدار را صرف دیدن فیلم می‌کند، دارد و نیز به سلامتی خود بسیار آسیب می‌زند.

این تنها به آن معنا نیست که ما تنها زمان تماشای تلویزیون را کم کنیم. به تازگی ثابت شده است، نشستن پشت کامپیوتر برای شش ساعت در روز، احتمال خطر مرگ را تا 40 درصد افزایش می‌دهد.

گردآوری : گروه اینترنتی ببینین . کام

منبع : مشرق نیوز